fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese korvpallitüdrukute kuldne kolmik karikavõistluste finaalturniiril

23.12.2019

Jüri Spordihoones toimus möödunud nädalavahetusel korvpalli noorte karikavõistluste finaalturniir, kus Audentese Spordiklubi korvpallitüdrukud näitasid enda võimsat taset. Tütarlapsed jõudsid kõigis vanusegruppides finaalkohtumisteni ning mänguaja lõppedes tõsteti pea kohale 3 võidukarikat.

Audentese kõige noorema võistkonna, U14 tütarlaste liikmed võistlesid finaalis karika eest KA Tallinna Kaleviga. Teisel veerandil oma mängu leidnud Audentes läks poolajale eduseisul 38:27. Maia Dorbeku juhendatud tütarlaste hoog jätkus teisel poolajal ning lõpuvile kõlades oli tablool 77:47 võidunumbrid. Finaalturniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti Kätlin Kangur.

Vanusegrupp kõrgemal, U16 tüdrukute seas, võttis Audentes mõõtu Rapla Korvpallikooliga. Võimsa avaveerandi teinud Audentes haaras poolaja pausiks ohjad enda kätte ning juhtis kohtumist skooriga 53:17. Karikas võideldi välja lõppskooriga 98:37 ning väärtuslikuim mängija Hanna Maria Sibul tuli taaskord Audentese ridadest.

U18 tütarlapsed kohtusid finaalis samuti KA Tallinna Kaleviga. Avavile järgselt haaras initsiatiivi Audentes ning poolajale siirduti 31:19 eduseisul. Neljandat veerandit jätkati hea minekuga ning Tallinna Kalev seljatati skooriga 68:35. Turniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti karikavõitjana Marie Anette.

Palju õnne kõikidele võistkondadele ja treeneritele!

Jalus