fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese korvpallurid saavutasid EYBL-i U16 eliitdivisjoni turniiril III koha

20.01.2020

Siili Palliklubis toimus 17.-19. jaanuaril noormeeste Euroopa Noorte korvpalliliga (EYBL) U16 vanuseklassi eliitdivisjoni turniir.  Audentes Spordiklubi võistkonnale pakkus turniiril kodust konkurentsi TalTech KK ning piiri tagant olid kohal Poola, Venemaa, Ukraina ja Läti võistkonnad.

Kolme päeva jooksul viiest mängust kolm võitnud ning turniiri edukaima Eesti klubina lõpetanud Audentes sai pühapäeval kaela pronksmedalid. Eesti meistrivõistluste tabelijuhina alistati kaks Läti tiimi Valmiera BSS-i 68:59 ja BS Riga 57:50 ning oldi üle ka poolakate BC Sierakowist 68:54. Võrdlemisi kindlalt jäädi alla turniiri võitnud Ukraina U16 koondisele seisuga 51:72 ja poolakate Poznan Biofarm võistkonnale 38:63.

Tallinna turniiri sümboolsesse All-Stars viisikusse valiti Karl Gustav Jurtšenko, lisaks temale mängisid Audentese SK koosseisus: Gregor Kiilmaa, Patrick Malm, Fred Jordan Relve, Hugo Villem Hallop, Riko Feliks Plunt, Georg Oliver Metsaorg, Artur Evestus, Kaur Erik Suurorg, Mark Nurmsalu, Rasmus Andre, Kerdo Rämman. Treeneriteks Rauno Pehka ja Tair Tenno.

Eliitdivisjonis peetud kahe etapi järel on Audentes nelja võiduga 10. ja TalTech kolme võiduga 13. kohal.  EYBL-i põhiturniiri kolmas ja ühtlasi viimane etapp peetakse Eesti klubide jaoks 19.-22. märtsil Riias.

Jalus