fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Spordiklubi

Audentese korvpallurid särasid koondise eest kodusel turniiril

09.01.2018

Audentese spordihallis toimus traditsiooniline Balti mere maade karikaturniir kus Eesti koondise eest jooksid platsile mitmed Audentese Spordiklubi korvpallurid.

U18 tüdrukud tegid südikaid etteasteid ning saavutasid kolmanda koha Läti ja Soome järel. Eriti heas hoos oli Janne Pulk, kes valiti ka Eesti koondise parimaks mängijaks sel turniiril. Lisaks kuulusid meie piigadest veel koondisesse Berit Annabel Loomägi, Tatjana Drozdova, Anella Otti, Victoria-Ida Vähi, Anna-Helena Ehala, Margot Arvola ja Liisa Neeme. Seega neidude U18 Eesti koondises pallis lausa kaheksa Audentese Spordiklubi mängijat.

U16 tüdrukud pidasid samuti tuliseid lahinguid, kuid seekord tuli tunnistada naabrite paremust ning tasuks neljas koht. Eesti koondise parima mängija auhinna napsas endale taas Audentese Spordiklubi mängija kelleks oli Triinu Ojala. Lisaks mahtusid koondisesse veel Triinu-Liis Vaikma, Marie-Anette Sepp, Anette-Elisabeth Adler. Koosseisu oli veel arvatud ka Helena Stina Svilberg, kuid tema hüppeliigese vigastuse tõttu seekord turniiril osaleda ei saanud. Noormeeste U18 koondises tegi tegusid Ran Andre Pehka, kes saavutas koondisega kolmanda koha. Esikoha võitis Läti kellele järgnes Soome koondis.

 

Jalus