fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekool

Audentese lastekooli juhatajal Karin Pael ilmus raamat „Mina ja minu maailm“

03.06.2015

Mina-ja-minu-maailm_Karin-Pae_2015_370x240Maikuu lõpus ilmus lastekooli juhatajal Karin Pael kuues raamat. Seekord kannab raamat pealkirja „Mina ja minu maailm“, mis sündis soovist midagi luua, teha kummardus oma vanematele ja oma lastele.

Kaunis kinkeraamat „Mina ja minu maailm“ annab lapsele võimaluse jäädvustada raamatu lehekülgedele tähtsad sündmused ja olulised faktid oma lapsepõlvest, samuti mõtted, eelistused ja lemmikud. Aitab tundma õppida oma esivanemaid ja sugulasi ning seda, kuidas nad on omavahel seotud, samuti Eestimaad ja oma kodukohta. Ruumi jätkub ka selleks, et panna kirja oma unistused ja mõtiskleda tuleviku üle.

Raamat rõõmustab kindlasti kõiki neid, kes peavad tähtsaks elu järjepidevust ja jääb edaspidises elus põhjalikuks ja toredaks tunnistuseks lapsepõlvest.

Raamatu kaasautoriks on Hilli Rand ning raamat valmis koostöös kirjastusega Matle.

Jalus