fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Audentese mudilaskoor XII noorte laulu- ja tantsupeol

04.07.2017

Terve kooliaasta jooksul kestnud usin harjutamine kandis vilja ja meie erakooli mudilaskoor laulis koos paljude teiste kooridega laulukaare all.

Laulupeo proovipäeval, 1. juulil, trotsisid mudilaskoori lapsed vapralt tõelist sügisilma, aga ei tuul ega vihm suutnud murda nende laululusti. Päev oli küll pikk ja väsitav, aga laul tegi rinna rõõmsaks ja südame soojaks.

Peopäeval, 2. juulil, koguneti juba aegsasti rongkäiku. Elevus ja ootus hõljus õhus. Siis seati rivid sirgeks, et marssida uhkelt koos teiste kooridega lauluväljakule. Meie marssimist saatsid rõõmsad ja ergutavad hõiked ning lehvitused pealtvaatajatelt, kelle seas oli nii pereliikmeid, koolikaaslasi, õpetajaid, sõpru, tuttavaid, aga ka päris võõraid. Oli ikka uhke tunne küll kui president Kersti Kaljulaid hüüdis meile: „Elagu Audentese erakool!“. Meele tegi hellaks ka vanemate siiras rõõm oma laste osalemisest laulupeol. Vanemad ergutasid lapsi kogu rongkäigu jooksul ning päris mitmele vanemale saime korduvalt vastu hüüda ja lehvitada.

Lauluväljakule jõudes sõid lapsed kõhud maitsvat suppi täis ja jäid ootama oma laulupeodebüüti suure laulukaare all.

Mudilaskooride laululapsi oli XII noorete laulupeol üle kümnetuhande, mis oli ühtlasi ka kõige rohkearvulisem kooriliik sellel peol ning Audentese mudilaskoori 38 uhket lauljat nende seas. Mudilaskooride esituses kõlas viis laulu: “Uhti-uhti”, “Laulu mõju”, “Meie laul”, “Lööb suvelaulu rohutirts” ja “Soovide laul”.

Audentese tublidele laululastele õpetas laulud selgeks ja viis koori väärikalt laulupeole muusikaõpetaja Anu Ott. Kahel päeval olid lastega kaasas õpetajad Kertu Laanesoo ja Age Osik ning andsid kordaläinud päevadesse oma suure panuse. Rongkäigus kandis Audentese erakooli vimplit majandusjuhataja Avo Kirsipuu.

Aitäh mudilaskoorile ja õpetaja Anule, sest tänu teile said väga paljud unustamatu elamuse. Täname kõiki toetuse ja kaasalöömise eest, see oli kõigile meeliülendav kogemus. Jääme põnevusega ootama kahe aasta pärast toimuvat XXVII üldlaulupidu.

Jalus