fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Audentese õpilane Kätlin Kukk jätkab hooaega Belgias Cannibali tiimis

19.12.2019

Kolmapäeval, 27. novembril lendas Audentese spordigümnaasiumi Otepää üksuses õppiv rattur Kätlin Kukk Belgiasse, et seal jätkata oma tsüklokrossi hooaega. Belgias hakkab ta esindama Cannibali-nimelist tiimi, kus ta sai mõne nädala sõita ka eelmisel aastal, tookord vaid suulise kokkuleppe alusel.

Cannibal oli eelmise aastani kuni 18-aastastele mõeldud noorteklubi, mis pühendus peamiselt maanteeratta võistlustele. Sel aastal moodustas aga klubi mänedžer tiimi, mis keskendub U23 ja eliitnaiste tsüklokrossile.

Esimene start oli Kätlinil juba 30. novembril Kortrijkis. „Olen natuke üle nädala haige olnud. Nii et ei teagi, mida esimeselt võistluselt oodata. Aga järgmise kuue nädala jooksul on plaanis 16 võistlust, millest kaks on maailmakarikasarja etapid. Seega tuleb kiirelt jälle vorm üles leida. Tean, et need nädalad saavad olema rasked, aga olen siiski elevil ja ootan iga võistlust. Kuid lisaks headele tulemustele loodan saada kogemusi ja häid tutvusi. Spordis läbilöömiseks on need olulisel kohal,“ kommenteeris Kätlin Kukk enne esimest starti.

Kätlini võistlusperioodi sisse jäävad jõulud ja aastavahetus, aga ta ei kurda: „Ma ei usu, et mul hakkab igav või et hakkan koduigatsust tundma. Olen kodust eemal olemisega harjunud ja leidnud endale välismaa ratturitest sõbrad. Pealegi tuleb isa detsembri keskel perega nädalavahetuseks mu võistlusi vaatama.“

Soovime Kätlinile edu, tugevat närvi ja häid sõite!

Jalus