fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

AUDENTESE PODCAST | Elavate teadmiste sünd. Miks nende kujundamine on oluline?

28.09.2023

Kutsume teid põnevasse episoodi, kus süüvime sügavale teadmiste maailma ja uurime, kuidas teadmised tegelikult sünnivad ning miks nende kujundamine on oluline. Meie külaline on Rodrigo Preciado Azcunaga, Audentese rahvusvahelise kooli õpetaja ja Theory of Knowledge kursuse koordinaator, kes paljastab teadmiste olemuse ning nende tekkimise saladused.

Rodrigo rõhutab, et teadmised on palju enamat kui pelgalt faktid ja informatsioon – need on elavad ja arenevad varad. Kuulajaid innustatakse olema teadlikud oma rollist teadmiste loomisel ja kujundamisel.

Jõuame selleni, et meil on vastutus oma teadmiste ees ja võimalus mõjutada nende kujunemist ning suunata neid vastavalt oma vajadustele. Uurime ka teadmiste omandamise keerukust, mis kaasab nii väliseid mõjutajaid ja kogukondi kui ka iga indiviidi iseloomu ning varasemaid kogemusi.

Saatejuht on spordipsühholoog Kristel Kiens, kes juhatab meid selle teekonna jooksul ning aitab mõista, kuidas teadmised mõjutavad meie igapäevaelu ja otsuseid.

Kuulan Soundcloud’is

Podcast’i saab kuulata ka Stitcher’is, Spotify’s ja Apple Podcasts’is või Google Podcasts’is.

Märgi subscribe, et saaksid olla kursis järgmiste episoodide ilmumisega!

Oleme tänulikud iga kommentaari, jagamise või hinnangu eest. Tagasisidet saab anda ka otse [email protected] e-posti aadressile.

Head kuulamist!

Jalus