fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

AUDENTESE PODCAST | Enda vajaduste eest seismisest, suhtlemisest ja tänulikkusest

30.10.2023

Kutsume teid kuulama Audentese podcast’i uut episoodi, kus avame taas ukse ühe erakordselt inspireeriva inimese arenguteekonnale.

Seekord on saatekülaliseks võrkpallur ja Audentese spordigümnaasiumi vilistlane Liis Kiviloo, kes on mänginud erinevates välismaa klubides ja kuulub Eesti naiste võrkpallikoondisesse.

Võrkpallikoondise kapten Liis Kiviloo

  • jagab soovitusi, kuidas tulla toime keeruliste olukordadega;
  • räägib vastutuse võtmisest enda vajaduste ja heaolu eest ning
  • jagab kogemusi, kuidas õppida oma keha kuulama.

Liis räägib ka südamega asjade tegemise väärtusest ja tänulikkusest. Samuti jagab ta tänastele õppursportlastele näpunäiteid, kuidas suure treeningukoormuse kõrvalt õppimisega edukalt hakkama saada.

Vestlus on salvestatud õppehooaja alguses Audentese aulas toimunud avalikul üritusel. Saatejuht on spordipsühholoog Kristel Kiens.

Kuulan Soundcloud’is

Podcast’i saab kuulata ka Spotify’s ja Apple Podcasts’is või Google Podcasts’is.

Märgi subscribe, et saaksid olla kursis järgmiste episoodide ilmumisega! Oleme tänulikud iga kommentaari, jagamise või hinnangu eest. Tagasisidet saab anda ka e-posti aadressil [email protected].

Head kuulamist!

Jalus