fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

AUDENTESE PODCAST | Haridus ja eneseareng

07.09.2023

Selles saates keskendume õppimisele, õpetamisele ja enesearengule. Vestlusringis on meie külaliseks Vera Korelskaja-Novikova, kogenud haridustegelane, terapeut ja Audentese e-gümnaasiumi juhataja, kellel on aastatepikkune kogemus haridusvaldkonnas.

Koos avame uksed haridusmaailma ning uurime õppimise ja õpetamise põnevaid aspekte. Arutleme selle üle, kuidas õppimine ja õpetamine on dünaamiline protsess, mis hõlmab mitte ainult teadmiste omandamist, vaid ka eneseteadlikkuse ja enesearengu saavutamist.

Saates räägime ka sellest, kuidas leida enda koht maailmas ning kuidas õpetajad saavad luua inspireeriva keskkonna, kus õpilastel on võimalus avada ennast ja leida oma tee. Lisaks arutame, kuidas õpetajad saavad toetada õpilaste erinevaid seisukohti ja arvamusi.

Vera jagab meiega ka mõtteid sõnade jõu kohta ning kuidas õpetajate väljaütlemised võivad mõjutada õpilaste tulevikku. Lisaks innustab ta meid järgima oma südant ning olema julged ja autentsed oma õpetamisviisis ning avab meile eneseavastamise olulisuse, tuues esile ka vaikuse ja igavlemise hetkede rolli selles protsessis.

Saateid juhib vaimsete oskuste treener ja spordipsühholoog Kristel Kiens.

Kuulan Soundcloud’is

Podcast’i saab kuulata ka Stitcher’is, Spotify’s ja Apple Podcasts’is või Google Podcasts’is.

Märgi subscribe, et saaksid olla kursis järgmiste episoodide ilmumisega!

Oleme tänulikud iga kommentaari, jagamise või hinnangu eest. Tagasisidet saab anda ka otse [email protected] e-posti aadressile.

Head kuulamist!

Jalus