fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

AUDENTESE PODCAST | Inimeseks olemine: empaatia ja autentsus multikultuurilises organisatsioonis

27.06.2023

Podcast’i saates keskendume inimeseks olemise teemale multikultuurilises maailmas. Külaliseks on Anneliis Kõiv, Audentese rahvusvahelise kooli direktor, kes jagab oma mõtteid empaatia ja autentsuse olulisusest organisatsioonis.

Anneliis ja tema meeskond on loonud mitmekultuurilises keskkonnas töökeskkonna, kus kõik saavad olla oma autentsed minad. Nad mõistavad, et empaatia ja suhtlemisoskus on olulised vahendid, mis aitavad luua tugevaid suhteid erinevate kultuuritaustadega inimeste vahel.

Saates räägitakse sellest, kuidas Anneliis mõistab empaatiat ning kuidas see mõjutab tema tööd. Ta jagab praktilisi näpunäiteid, kuidas olla avatud, aus ja kuulata teisi inimesi, aidates neil leida parimaid lahendusi. Samuti arutatakse, kuidas organisatsioon saab toetada erinevaid kultuuritaustadega inimesi.

Liitu meiega sellel inspireerival teekonnal, kus avastame, kuidas empaatia ja autentsus võivad muuta multikultuurilise organisatsiooni dünaamikat ning tuua edu ja rahulolu kõigile osapooltele.

Saateid juhib vaimsete oskuste treener ja spordipsühholoog Kristel Kiens.

Kuulan Soundcloud’is

Podcast’i saab kuulata ka Stitcher’is, Spotify’s ja Apple Podcasts’is või Google Podcasts’is.

Märgi subscribe, et saaksid olla kursis järgmiste episoodide ilmumisega!

Oleme tänulikud iga kommentaari, jagamise või hinnangu eest. Tagasisidet saab anda ka otse [email protected] e-posti aadressile.

Head kuulamist!

Jalus