fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

AUDENTESE PODCAST | Jõusaal kui investeering elukvaliteeti

29.03.2023

Investeerimisega on ikka nii, et parem on alustada hilja kui mitte kunagi. Kuidas elukvaliteeti investeerimisest kujundada samasugune rutiin nagu näiteks hammaste pesu? Miks on kujunenud jõutreeningute sooritamise tagajärjest üks kindel müüt? Miks on jõusaalis treenimine oluline ka eakamale inimesele? Episoodis saame kõikidele nendele küsimustele konkreetsed vastused.

Räägime ka

  • jõu treenimise olulisusest ja elurütmi sobitamisest,
  • jõusaalis käimisega alustamisest ning treeningkava kujundamisest.

Lisaks on episoodis soovitusi personaaltreeneritele.

Stuudiosse on palutud teemade lahti harutamiseks Audentese personaaltreener Siim Veri. Tal on pikaaegne ja praktiline kogemus sportlase ning treenerina. Siim toetub oma töös teaduspõhisele lähenemisele.

Saateid juhib vaimsete oskuste treener ja spordipsühholoogia konsultant Kristel Kiens.

Kuulan Soundcloud’is

Podcast’i saab kuulata ka Stitcher’is, Spotify’s ja Apple Podcasts’is või Google Podcasts’is. Märgi subscribe, et saaksid olla kursis järgmiste episoodide ilmumisega! Oleme tänulikud iga kommentaari, jagamise või hinnangu eest. Tagasisidet saab anda ka otse [email protected] e-posti aadressile. Head kuulamist!

Siimuga saab kohtuda 15. aprillil loengusarja „Treeni targalt!“ raames. Täpsema info leiab www.audentes.ee kodulehelt.

Jalus