fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

AUDENTESE PODCAST | Keskendume loovusele kui eneseavastamise ja arenemise protsessile

29.05.2023

Kas olete kunagi mõelnud, miks on loovusele keskendumisel oluline “tulla peast välja” ja pühenduda tegevusele? Kuidas saame avastada oma potentsiaali ja näha oma mõtete voolavust? Tänases saates arutame just neid küsimusi.

Räägime sellest, kuidas huvi, tahe ja motivatsioon mõjutavad loovust ning kuidas järjekindlus ja pühendumine neid tegureid toetavad. Lisaks uurime, kuidas loovus avaldub hariduses, kus õpilased saavad ise valida erinevaid aineid ja avastada seeläbi oma potentsiaali. Võtame arutluse alla ka ebaõnnestumise rolli loovuse arengus ja kuidas õpetajad saavad olla avastavad, julgustavad ja toetavad.

  • Kuidas saab õpetaja suunata õpilasi loovusele avatumalt lähenema?
  • Millised on erinevad loovuse liigid ning miks on oluline nende olemasolu teadvustada?
  • Avastame ka erinevaid viise, kuidas loovust saab rakendada nii õppetöös kui ka igapäevaelus.

Tänase saate külaliseks on Grete Siimut, Audentese e-gümnaasiumi õppenõustaja, HEV-koordinaator ja kunstiterapeut. Tema kogemused ja teadmised aitavad meil paremini mõista loovuse olulisust eneseavastamisel ja arengul.

Saateid juhib vaimsete oskuste treener ja spordipsühholoogia konsultant Kristel Kiens.

Kuulan Soundcloud’is

Podcast’i saab kuulata ka Stitcher’is, Spotify’s ja Apple Podcasts’is või Google Podcasts’is.

Märgi subscribe, et saaksid olla kursis järgmiste episoodide ilmumisega!

Oleme tänulikud iga kommentaari, jagamise või hinnangu eest. Tagasisidet saab anda ka otse [email protected] e-posti aadressile.

Head kuulamist!

Jalus