fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

AUDENTESE PODCAST | Läbi tõusude ja mõõnade noorsportlasest profiliigani

28.09.2022

Valminud on episood, milles räägime ausalt ja otse noore sportlase künklikust teekonnast profispordini. Juttu tuleb olulistest teemadest, millega sportlased oma karjääris peavad igapäevaselt kokku puutuma, kuid millest tihti ei räägita.

Saame teada, et pealtnäha ilusal teekonnal saab ette tulla mitmeid ootamatuid tagasilööke ning ka juba kogenud sportlane saab pidevalt uuesti õppija rollis olla.

Avalikul salvestusel räägib võrkpallur Kertu Laak, millised on need kõige olulisemad osad, millele sportlasena maailma avastama minnes tähelepanu pöörata, kuidas seejuures fookust hoida ning end uuteks olukordadeks elus paremini ette valmistada.

Kuulan podcast’i Soundcloudis

Podcast’i saab kuulata ka Stitcher’is, Spotify’s ja Apple Podcasts’is või Google Podcasts’is.

Märgi subscribe, et saaksid olla kursis järgmiste episoodide ilmumisega! Oleme tänulikud iga kommentaari, jagamise või hinnangu eest.

Tagasisidet saab anda ka otse [email protected] e-posti aadressile.

Saateid juhib vaimsete oskuste treener ja spordipsühholoogia konsultant Kristel Kiens.

Head kuulamist!

Jalus