spordiklubi

Audentese Spordiklubi Apollo naiste korvpalliliiga meister

02.05.2016

Apollo NKL kuldmedalist Audentese SKMängu alguses sai paremini minema BC Vars. Ehkki avaveerandi keskpaigaks Audentese SK viigistas. Tasavägine mäng jätkus veerandi lõpuni – tulemuseks Audentese 17:15 edu.

Teine veerand kulges samuti kuni viimaste minutiteni väga tasavägiselt – oli näha mõlema naiskonna ettevalmistust ning õiget meelestatust ja mängupilt oli finaalile vastavalt pingeline. Lõpuminutitel Audentese SK tabas visked ning viis vahe esimest korda suuremaks – poolajale liiguti eduseisult 35:27.

Kolmanda veerandaja keskpaigaks oli seis juba 47:31, veerandi lõpuks oli BC Vars mõne punkti tagasi võtnud, kuid siiski märkimisväärselt maas – 53:39.

Viimase neljandiku alguses tundus, et BC Vars võib veel ohtlikuks muutuda, kui vahe kiirelt 10-le võeti, kuid Audentese SK kogus end taas ning punktivahe suurenes taas. Vars näitas üles südikust, kui mängida oli veel 2.21, siis oli vahe vaid viis punkti 61:56. Kati Rausberg tabas viimase sekundi kaugviske, mis andis tabloole võidunumbriteks 71:57 ning Audentese SK võitis Apollo NKL-i. Väga uhke saavutusega paistis Audentese poolel täna silma kolmikduubliga Kati Rausberg (16 punkti, 11 lauapalli, 10 resultatiivset söötu). Lisaks talle ka finaali MVP tiitel, palju õnne! Sama palju punkte tõi ka Viive-Kai Rebane (16 punkti, 20 lauapalli).

BC Varsi poolel Sofia Kosareva (23 punkti, 5 lauapalli) ja Aleksandra Komar (17 punkti, 10 lauapalli).