fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese SK korvpallurid jätkavad noormeeste U20 vanuses EYBL-i sarjas täiseduga

22.12.2021

Tallinnas, 17.-19.detsembrini peetud Euroopa noorte korvpalliliiga (EYBL) U20 vanuseklassi etapil saavutas Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK meeskond taas esikoha. Neile järgnesid Jyväskylä korvpalliakadeemia Soomest ja Reinar Halliku Korvpallikooli esindus.

Rauno Pehka ja Tair Tenno hoolealused said turniiril neljast mängust neli võitu ning jätkavad kahe etapi järel täisedu üheksa võiduga. Nädalavahetusel alistati Kasahstani meeskonnad Atõrau BC Barsy (68:47) ja Pavlodari Irtõsh (70:63), soomlaste Jyväskylä JBA Graudia (61:51) ning iirlaste Dublin North Atlantic Basketball Academy (65:49).

Turniiri väärtuslikeimaks mängijaks valiti Rasmus Andre.

„Pidasime neli põnevat mängu erineva korvpallikultuuriga meeskondade vastu, mis nõudis poistelt üksjagu kohanemist. Kaks võitu õnnestus saada pärast üsna suurde kaotusseisu jäämist. Au meeskonnale võitluslikkuse eest,“ lausus kommentaariks võitjate treener Rauno Pehka.

Turniiril osales tavapärase kaheksa meeskonna asemel seitse, sellest ka neli mängu. Järgmine EYBL U20 etapp toimub jaanuari lõpus Tartus.

Jalus