fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordiklubi

Audentese SK korvpallurid võitsid EYBL etapi

15.03.2022

Möödunud nädalavahetusel toimus Audentese spordikeskuses rahvusvaheline Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) U15 (2007) etapp.

Etapil osales 6 võistkonda:

  • Audentese SK;
  • Keila KK;
  • Tartu Ülikooli KK;
  • Ura Basket (Soomest);
  • Boler Oslo (Norrast);
  • NABA (Iirimaalt).

Audentese SK võistkonnal õnnestus turniiril kõik 5 mängu võita, alistades pühapäeval kaotusteta võistkondade vahelises duellis 61:52 Ura Basketi võistkonna. Audentese võistkonnast valiti All-star viisikusse Oliver Kullamäe, turniiri MVP auhinna sai Audentese SK mängija Kaur Kennerth Tomann.

Tublid olid kõik võistkonna liikmed ja said tänutäheks kaela kuldmedalid. Võistkonda kuulusid: Roger Hermet, Art Rihard Jorro, Hugo Elmar Kastein, Oliver Kullamäe, Jaagup Pajumets, Thor Andreas Perv, Stenver Põder, Holger Suurorg, Ott Kõu Timmusk, Kaur Kennerth Tomann ja Ramon Uibo.

Autasustama tulid endised Audentese õpilased, praegused rahvusmeeskonna kandidaadid Taavi Jurkatamm ja Kregor Hermet, kes ise 10 aastat tagasi samas saalis samu mänge mängisid.

Suured tänud kõigile kaasaelajatele ning kohtumiseni juba Soomes, kus mai alguses toimub superfinaal!

Pildil vasakult Kregor Hermet, Oliver Kullamäe, Kaur Kennerth Tomann ja Taavi Jurkatamm. Pildi autor Sixten Tomingas.

Jalus