spordiklubi

Audentese Spordiklubi miniklassi tüdrukud G4S noorteliiga meistrid, poisid saavutasid tubli 7. koha

26.04.2017

Audentes Sk poisidTartus peeti nädalavahetusel G4S Noorteliiga finaalvõistluste avaüritus ehk miniklassi finaalturniir.

Tüdrukud läksid laupäeval poolfinaalis vastamisi Tallinna Kaleviga, keda võideti 58 – 57! Audentese piigade võit oli eriliselt magus ja emotsionaalne. Olles parajas eduseisus – enne viimast veerandit 12 punkti, tuli aga Kalev lõpus jõudsalt lähemalt ning lõpp läks loterii peale. Mängust väljus siiski võitjana Audentese SK.

Finaal Audentese SK ja BC Kalev/Cramo vahel oli samuti pingeline. Kuid ikkagi oli dikteerivaks pooleks Audentes. Edu oli pidevalt 3–8 punkti ning kordagi ei suutnud Kalev/Cramo ses mängus ohje haarata. Finaalivõit Audentesele 44 – 38! Võitjate parimana viskas Laura Tagel 13 pt, 7 lp, 2 rs, Mariell Friedemann lisas 11 pt, Keandra koorits 9+8+2.

Finaalturniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks (MVP) tunnistati Keandra Koorits (Audentese Spordiklubi), kes ka finaalis teisel poolajal tegi mitu rasket kuid olulist korvi. Finaali parima mängija tiitel anti Laura Tagelile!

Võistkond mängis koosseisus: Jenny Roos, Mariell Friedemann, Keandra Koorits, Laura Anette Tael, Laura Tagel, Eleriin Vaas, Merian Rööpson, Maarja Neeme, Liisa Põldma, Greta Linda Pässa, Mia Rebo, Siret Lääne. Treener Andra Viirpalu.

Audentese SK poisid läksid laupäevases veerandfinaalis vastamisi BC Tartu/Salvaga, kellele jäädi alla 68 – 87. Teises mängus KK Viimsi Must tiimi vastu tuli võtta väga tublisti mänginud poistel vastu napp kaotus lisaajal 80 – 85. Nende kahe kaotusega mindi pühapäeval mängima 7.–8. koha peale. Vastaseks oli sel korral Tiit Soku KK/SK Nord, keda suudeti üpriski pingelises mängus võita tulemusega 55 – 44! Meie poistele tasuks 7. koht!

Võistkond mängis koosseisus: Alex Avila, Artur Evestus, Hugo Villem Hallop, Sander Koskinen, Gerrit Lehe, Georg-Oliver Metsaorg, Mark Nurmsalu, Karl-Thomas Nõlvak, Holger Rannu, Artur Sarap, Erik Sepp, Jan-Oskar Tinnuri. Treenerid Sixten Tomingas ja Erik Mäe.