fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK alistas Marc Gasol Academy meeskonna

10.09.2021

Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK U18 meeskond osales 1.–5. septembril kõrgetasemelisel korvpalliturniiril Hispaania kuurortlinnas Lloret de Maris.

Turniiril pidas võistkond neli mängu Hispaania U18 eliitdivisjoni kuuluvate meeskondade vastu – tulemuseks kaks võitu ja kaks kaotust. Alla jäädi ACB liiga klubi Manresa Basquet noortemeeskonnale 55:77 ja Badalona St. Josepi korvpallikoolile 62:75. Võidumängudes alistati Cornella CB numbritega 64:58 ja tugev Girona Marc Gasol Academy 69:45, millest videoülavaadet näeb Youtubes.

„Turniiri võib lugeda igati kordaläinuks,“ kommenteerib meeskonna peatreener Rauno Pehka. „Mängutempo oli intensiivne ja vastasvõistkondade poolt kogesime erilist agressiivsust, mida koduses liigas esineb üsna harva. Kahe viimase hooaja mängude vähesust arvestades on kõik mängud vajalikud ja lisaväärtust pakub kindlasti see, kui need on heal tasemel.“

Lloret de Mari turniiril mängisid Rasmus Andre, Artur Evestus, Gregor Kiilmaa, Robert-Tiger Koit, Gerrit Lehe, Patrick Malm, Georg Oliver Metsaorg, Rogem Ollino, Fred Jordan Relve, Kerdo Rämman, Kaur Erik Suurorg (vigastuste tõttu ei saanud kaasa teha Karl Gustav Jurtšenko ega Johannes Murulaid). Meeskonna treenerid olid Rauno Pehka ja Tair Tenno.

Audentese SK U18 meeskonna järgmine mäng toimub juba teisipäeval, 14. septembril, kui Audentese spordihallis võetakse Eesti meeste karikavõistlustel mõõtu Kadrina Karudega.

Jalus