fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Audentese SK U12 vanuseklassi korvpallitüdrukud võitsid EGBL avaetapi St. Peterburgis, U14 Riias kolmas

07.11.2016

egblMöödunud nädalavahetusel, 6.–8. novembril tehti algust tüdrukute Eastern Girls Basbetball League (EGBL) etappidega. Audentese Spordiklubi oli esindatud võistkondadega nii U12 kui ka U14 vanuseklassides.

U12 vanuseklassi avaetapp toimus Venemaal, St. Peterburgis ning seal osales kokku 8 võistkonda Venemaalt, Valgevenest, Lätist ja Eestist.  See oli ajaloos esimest korda, kus nii noored tüdrukud said võimaluse mängida sellises tugevas liigas.

Alagrupis võideti Tallinna Kalevi võistkonda 46 : 19, BS Ridzene võistkonda 52 : 35 ja korraldajaklubi võistkonda Kupchinsky Olimp 46 : 36. Seejärel võideti poolfinaalis Valgevene Smorgoni võistkonda 58 : 23 ning koht finaaliks oli olemas. Finaalis kohtuti uuesti korraldajatega ning väga pingelises mängus suutsid Audentese tüdrukud võtta võidu 26 : 19.
Turniiri all-star viisikusse valiti Audentese SK võistkonnast Jenny Roos, võistkonna parimaks mängijaks oli Sille-Liis Mölder ja turniiri MVP Keandra Koorits.

Võistkond mängis turniiril järgmises koosseisus: Merian Rööpson, Jenny Roos, Mia Rebo, Maarja Neeme, Laura Tagel, Marta Eleri Jaama (BC Kalev/Cramo), Laura Anette Tael, Eleriin Vaas, Mariell Friedemann, Sille Liis Mölder ( BC Kalev/Cramo), Keandra Koorits.

U-14 vanuseklassi avaetapp toimus Riias ning osales 8 võistkonda Lätist, Eestist, Valgevenest ja Soomest. Turniiri avamäng kaotati BC Kolibrile 17 : 44, seejärel võideti järgnevad kolm mängu. BS Riga TTP tulemusega 50 : 24, Valgevene võistkonda Prinemanie 48 : 35, BS Ridzene 48 : 35. Turniiri viimases mängus tuli vastu võtta kaotus BS Riga/Jugla võistkonnalt 25 : 50. 3 võidu ja 2 kaotusega saavutati turniiril tubli 3. koht! Võistkonna parim mängija oli Anete Elisabeth Adler.

Kõik tüdrukud olid tublid ning said juurde palju uusi kogemusi ja loodetavasti ka motivatsiooni edaspidiseks

Jalus