fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese SK U15 tütarlapsed võitsid EGBL II etapi Leedus

11.02.2020

EGBL U15 vanuseklassi teine etapp toimus 6.-9. veebruaril Leedus, Anyksciai nimelises väikelinnas. Lisaks Eestile olid esindatud korvpalli võistkonnad Venemaalt, Valgevenest ja Soomest.

Novembris peetud I etapil saavutasid tüdrukud 4 võidu ja 1 kaotusega 3. koha. Vahepeal on tehtud mängus korrektuure ning II etapilt tulid tüdrukud tagasi juba etapivõiduga.

Turniiri avamängus võideti selge ülekaaluga Timerazevski spordiklubi võistkond Moskvast skooriga 71-20. Ka järgmised neli mängu näitas Audentes enda ülekaalukust ning võitis – BC Nokiat 76-22, BC Tsmoki-Minsk võistkonda 67-47 ning Feeniks Basketi võistkonda Soomest 66-40. Turniiri viimases mängus alistati West Cost all-starsi korvpallitüdrukud 64-26. Turniiri lõppsaldoks kujunes 5 võitu ning tänu suureskoorilistele võitudele saavutati Samaara naiskonna ees turniirivõit.

Võistkond mängis turniiril koosseisus – Kätlin Kangur, Sille-Liis Mölder, Laura Õun, Mariell Friedemann, Keandra Koorits, Kristel Rattasepp, Alisa Savostjanov, Marta Eleri Jaama, Anna- Liisa Vannamik ja Laura Anette Tael, treenerid Reet Rausberg ja Maia Dorbek.
Võistkonna parimaks mängijaks turniiril oli Sille Liis Mölder ja kogu turniiri MVP-ks valiti sarnaselt I etapile Keandra Koorits.

Jalus