fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Audentese spordigümnaasiumi kergejõustikutreenerid on selgunud

30.08.2017

Juulikuu viimasel päeval kuulutasid Audentese spordigümnaasium ja Eesti Kergejõustikuliit välja avaliku konkursi, et leida Audentese spordigümnaasiumi Tallinna üksusesse kergejõustikutreenerid.

15. augustiks esitas elulookirjelduse ja motivatsioonikirja 11 kandidaati. Iga kandidaadiga toimus vestlus, mille käigus uuriti tema valmisolekut rakendada igapäevatöös uuenduslikke õppe- ja treeningumeetodeid. Arutleti ka selle üle, mis tähtsus on õpilaste, õpetajate ja teiste treeneritega tehtaval koostööl ning milline on treeneri roll õppursportlase õpetamisel, kasvatamisel ja toetamisel.

Audentese spordigümnaasiumi eesmärk on pakkuda õppursportlastele kvaliteetset haridust, mitmekesiseid treenimisvõimalusi ja professionaalseid treenereid, võimaldades noortel saavutada parimaid tulemusi.

Komisjoni otsuse kohaselt alustavad 1. septembril Audentese spordigümnaasiumi Tallinna üksuses kergejõustikutreenerina Tõnu Kaukis, Ants Kiisa ja Heiko Väät.

Komisjoni kuulusid Eesti Kergejõustikuliidu peasekretär ja tegevjuht Sirje Lippe, Eesti Kergejõustikuliidu saavutusspordi juht Kristel Berendsen, Eesti olümpiakomitee spordidirektor Martti Raju, Audentese spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver ning Audentese personalijuht Riin Karri.

Jalus