fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI, SPORDIKESKUS

Audentese spordikeskuse püsiajad on broneeritud

30.08.2023

Anname teada, et Audentese spordikeskuse kergejõustikuhallis on kõik püsiajad uueks hooajaks broneeritud.

Nii nagu varasematel hooaegadel, treenivad ka sellel hooajal Audentese spordikeskuse kergejõustikuhalli püsiaegadel Audentese spordigümnaasiumi, spordiklubi ja erakooli ning pikaajaliste partnerite (ettevõtete, spordiklubide jt) treeningugrupid.

Kõikide nende broneeringutega on kergejõustikuhall täitunud piirmäärani ja me uusi püsibroneeringuid enam juurde võtta ei saa.

Kahjuks jõuab meieni jätkuvalt lahkuvate laste- ja noortesporditreenerite poolt meie lastevanematele saadetud kirju, kus lubatakse Audentese spordiklubi aegadel ja/või Audentese spordikeskuses treeningute läbiviimist, kuid paraku see ei vasta tõele. Kinnitame teile, et Audentesel ei ole ei ühegi lahkuva laste- ja noortesporditreeneri või mõne uue spordiklubiga kokkulepet Audentese spordikeskuse kasutamiseks ning meil ei ole vabasid aegu treeningute läbiviimiseks pakkuda. Mõne teise spordiklubiga liitudes palume kindlasti enne uurida, kas uuel klubil on olemas vajalikud treeningutingimused treeningute läbiviimiseks.

Jalus