fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese Spordiklubile kolm kolmikvõitu lahtistelt kergejõustiku Jõuluvõistlustelt

19.12.2019

Audentese pühadehõngulised võistlused said eile, 18. detsembril jätku kui maha peeti järjekordne lahtine kergejõustiku Jõuluvõistlus. Audentese spordihalli kogunesid võistlejad nii Harjumaa spordiklubidest kui ka Pärnust ja Võrust. Traditsiooniliselt on Jõuluvõistlus paljudele sisehooaja avastardiks, kus saab enne pühi vormikõverat testida ning tehnikat sättida. Kui eelmise nädala Jõulusprindil startisid 2007-2012 sündinud noored spordihuvilised, siis seekord olid võistlustules noorsportlased sünniaastatega 2002-2007, kuid väljaspool arvestust tegid kaasa ka mitmed vanema vanuseklassi sportlased.

Stardis oli hulgaliselt Audentese spordiklubi sportlasi ning kolmel alal saavutati lausa kolmikvõit.

  • Pikki lennukaari pakkusid U16 vanuseklassi tütarlapsed. Liisa-Maria Lusti hõivas esikoha tulemusega 5.83m ja talle järgnesid Mirtel Klaar 5.43ga ning Emma Viktoria Millend 5.19ga.
  • Ühtlast taset näitasid TU16 1000m jooksjad, kes hõivasid autasulisest kuuest kohast viis. Finišijoone ületas esimesena Marlen Koll ajaga 3.22,31 ning kohe tema kannul Aljona Davõdova 3.22,63ga ning Vanessa Simuste 3.23,65ga.
  • Kaugushüppe sektoris jäid alistamatuks ka U18 neiud, kes võtsid nelikvõidu. Pikim sooritus kuulus Destiny Lanelle Mosesele, kes maandus 5.29 meetri kaugusele. 5.22m sai tulemuseks Jelizaveta Mišina ning 3 sentimeetri kaugusele jäi poodiumi kolmanda koha omanik Anna Lensment tulemusega 5.19m.

Võistlusõhtu pakkus võimsaid duelle ja eneseületusi ning parimad pääsesid autasustamisele koos kaugelt tulnud jõulumehega.

Palju õnne kõikidele võitjatele ning sportlikku ja rahulikku pühadeaega!

Vaatan kõik tulemusi siit!

Vaatan pilte spordiklubi Facebooki lehelt!

Jalus