spordiklubi

Audentese Spordiklubi naiskond tuli Tallinna meistriks

30.05.2017

tallinna mvEsmaspäeval, 12. aprillil peeti Tallinnas Siili pallimängude majas Tallinna meistrivõistluste finaali, kus Audentese Spordiklubi läks vastamisi BC Stari naiskonnaga. Mäng algas väga võitluslikult ning tasavägiselt. Poolajale mindi seisul 32:32. Kolmandal veerandajal suutsid Audentese neiud ohjad haarata ning veerandi lõppedes mindi viimasele veerandajale vastu 10 punktilises eduseisus. Kuigi BC Stari naiskond osutas südi vastupanu ka viimasel veerandil ei andnud Audentes initsiatiivi käest ning lõpuvile kõlades võttis Audentese naiskond Tallinna meistrivõistluste finaalis kulla tulemusega 79:70.

Võistkond mängis koosseisus: Egle-Liisa Onton, Helena-Stina Svilberg, Maria Metsaorg, Jane Svilberg, Marita Mardo, Margot Arvola, Marie Anette Sepp, Nele Laurimaa, Kati Rausberg, Liisa Neeme, Triin Mitt, Triinu-Liis Vaikma, Triinu Ojala. Treenerid Andra Viirpalu ja Reet Rausberg.

Palju õnne Audentese Spordiklubi naiskonnale!