spordiklubi

Audentese Spordiklubi oli edukas Eesti meistrivõistlustel judos

26.01.2016

12573117_1733641773536426_7608915213918057281_n
23.–24. jaanuaril toimusid Tartus Eesti meistrivõistlused kadettidele ja täiskasvanutele.

Laupäeval näitasid head maadlust ja said endale medalid kaela Debora Lehtsalu (–63 kg) ja Armen Movsisjan (–73 kg). Debora alistas kõik oma vastased puhtalt ning teenis Eesti meistri tiitli. Armen, kes on viimasel ajal vähe head maadlust näidanud, maadles ennast finaali, kus pidi vastu võtma kaotuse. Autasuks siis hõbemedal. Mõlema jaoks oli see turniir väga oluline, sest see annab punkte reitingusse, et kvalifitseeruda kadettide Euroopa meistrivõistlustele, mis toimuvad juuli alguses Soome pealinnas Helsingis.

Pühapäeval olid võistlustules täiskasvanud. Kehakaalus –73 kg maadles ennast kindlalt finaali Tevol Tamm, ning väikese eksimuse tõttu jäi ta seal oma vastasele alla ning saavutas teise koha. Kehakaalus –81 kg ülikindla maadluse teinud Kristjan Tõniste alistas kõik oma vastased ippon’i vääriliste heidetega. Ka finaalis German Duran’i vastu ei andnud ta vastasele lootust ja ilusa heidega krooniti Kristjan Eesti meistriks. Raskekaalus +100 kg maadlesid ennast pjedestaalile Tanel Karro (pronks) ja Dmitri Lepp (hõbe). Samuti tegi kaasa Debora Lehtsalu, kes ka teisel päeval kindla maadlusega võitis kõiki vastaseid ning napsas enda valdusesse ka täiskasvanute meistritiitli kehakaalus –63 kg.

Meeskondlikus arvestuses tuli Audentese Spordiklubi võistkond teisele kohale.

Laupäeval toimunud 2015. aasta parimate autasustamisel tunnustati Vladimir Stepanjan möödunud aasta parimaks treeneriks! Ka tema kasvandikud Aslanbeg Puhm ja Klen- Kristofer Kaljulaid valiti aasta parimateks sportlasteks noorte- ja juunioride vanuseklassis! Loodame sel aastal näha veelgi suuremaid tegusid!