Spordiklubi

Audentese Spordiklubi saavutas Apollo Naiste Korvpalliliigas kolmanda koha

31.03.2015

Naiste-korvpall_2015Pühapäeval jõudis lõpule tänavune hooaeg Apollo Naiste Korvpalliliigas. Playoffid peeti kahel päeval Kristiine Palimängude Majas.

Väga suuri üllatusi finaal-nädalavahetus ei toonud. Vahest ainult seitsmenda asetusega Audentese Spordiklubi (tr Reet Rausberg) jõudmine pronksile oli see, mille peale panust poleks söandanud panna.

Laupäeval kohtus põnevas veerandfinaalis peamiselt noortest koosneva Audentese Spordiklubi KNOPKA-ga (Ashley Wallace, Mariel Gregor jmt), mille poolajaks saavutas KNOPKA edu 28:16 – ps! Mängiti jooksva ajaga. Ometi, Audentese Spordiklubi jõudis võidukalt finisisse – 44:42 (Berit-Annabel Loomägi 12, Merilin Metsalu 11 –  Ashley Wallace, Ragne Liivand 9).

Pühapäeval poolfinaalis kohtus Audentese Spordiklubi OSK-iga. OSK-i vastu midagi väga kergelt ära ei antud, aga mäng kaotati  45:57, poolaeg 23:29 (Loomägi 14 –  Pille-Riin Satsi 14, Mari Saarniit 12).

Kolmanda koha mängus alistas Audentese Spordiklubi BC Stari 68:54 (Victoria-Ida Vähi 19, Metsalu 18 – Kirpson 19, Kilu 14).
Finaalis võitis OSK 54:39 Tähtveret.

Allstars viisikusse valiti: Merilin Metsalu (Audentes), Gerda Kirpson (Star), Pille-Riin Satsi (OSK), Teele Arak (Tähtvere) ja Mari Saarniit (OSK).