Otsi

spordiklubi

Audentese Spordiklubi saavutas noorte karikavõistlustel üldvõidu, Nazarovilt U20 MM-i normatiiv

14.06.2018

Tartus peeti Eesti noorte karikavõistlused kergejõustikus ning nii noormeeste- kui ka neidude seas saavutas üldvõidu Audentese Spordiklubi. Lisaks täitis Karl Erik Nazarov U20 vanuseklassi MM-i normatiivi.

Nazarov täitis normatiivi 400 meetri tõkkejooksus läbides selle ajaga 51.70, mis tõi meie klubi sportlasele ka alavõidu. Head kiirust näitas Ken-Mark Minkovski, kes jäi konkurentidele püüdmatuks 200 meetri jooksus ajaga 21.80.

Alavõidu noorte karikavõistlustel saavutas veel Reimo Sepp, kes oli parim kaugushüppes tulemusega 7.06. Noormeeste 3000 meetri jooksus ei jätnud lahtisi otsi Robert Telpt olles parim ajaga 9.13,03. Hea esituse tegi ka Marie-Elisabeth Martinson, kes oli võidukas 1500 meetri jooksus.

Esikohani jõudis ka meie 4×100 meetri noormeeste teatenelik. Egert Sekk, Reimo Sepp, Karl Erik Nazarov ja Ken-Mark Minkovski finišeerisid esimesena ajaga 42.78.

Noormeeste arvestuse üldvõidu võttis Audentese Spordiklubi, kogudes 157 punkti. Teine oli TÜ/ASK 135 ja kolmas KJK Saare 132 punktiga. Neidude arvestuses oli klubidest samuti parim Audentese Spordiklubi, kes kogus 146 punkti. 142 silmaga oli teine TÜ/ASK ja kolmandaks tuli 134 punktiga Rakvere KJK Vike. Kokku selgus 32 karikavõitjat ja võistlemas oli 315 noort sportlast 29 klubist.