fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese spordiklubi U16 korvpallipoisid on Eesti meistrid

25.05.2023

Möödunud nädalavahetusel toimus Rakveres U16 Eesti meistrivõistluste finaalturniir korvpallis.

Laupäeval läksid Audentese spordiklubi poisid vastamisi Tartu Ülikool I võistkonnaga. Esimesel poolajal suutsid Audentese poisid oma rütmi peale suruda ning poolaeg võideti 42:28. Teisele poolajale tulid tartlased energilisemalt peale ning peale kolmandat veerandit oli seis 61:58 meile. Viimasel veerandil said tartlased paaril korral punkti kaugusele, ent juhtima ei õnnestunud minna. Lõpus näitasid Audentese poisid suuremat enesekindlust ja suudeti 89:83 võit võtta.

Meie poolelt parimad punktiviskajad

  • Rasmus Olop 21,
  • Roger Hermet 18 ja
  • Thor Andreas Perv 16 punktiga.
  • 14 lauapalli võtnud Kaur Kennerth Tomann toetas võistkonda 15 punktiga.

Finaali vastane oli põhiturniiri võitnud Reinar Halliku KK/Vinni-Pajusti Gümnaasium. Mängu alustasid vastased selgelt paremini, võites esimese poolaja 61:48. Tundub, et meie treenerid olid poolaja pausil karmimad, sest kolmandal veerandil lubati vastastel visata vaid 5 punkti, ise visati 16 ning enne viimast veerandaega olime taga 64:66. Neljandal veerandil saime esimest korda mängu juhtima, kui oli 8.27 veel mängida. Sealt edasi käis punkt-punkti heitlus ning kord oli üks peal ja siis teine. Viimane viigiseis 81:81 oli 2.40 enne mängu lõppu, pärast seda enam Audentese poisid eduseisu ei loovutanud ja võitsid kohtumise 87:83.

Meie resultatiivsemad olid

  • Kaur Kennerth Tomann 39 punkti, 17 lauapalli ja efektiivsusnäitajaga 60 ja
  • Rasmus Olop 26 punkti, 8 laupalli ja efektiivsusnäitajaga 29.

Turniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti Kaur Kennerth Tomann ja Audentese SK võistkonna finaalmängu parimaks valiti Rasmus Olop.

Võistkonda kuulusid Holger Suurorg, Thor Andreas Perv, Roger Hermet, Kaur Kennerth Tomann, Rasmus Olop, Karl Johannes Talts, Hugo Elmar Kastein, Jaagup Pajumets, Ott Kõu Timmusk, Marten Viilop, Art Rihard Jorro ja Stenver Põder.

Võistkonna peatreener Sixten Tomingas ning abitreenerid Meelis Songe ja Erik Mäe.

Suured tänud kõigile vanematele usalduse eest ja valjuhäälse kaasaelamise eest!

Palju õnne kõigile!

Jalus