fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Audentese spordiklubi – U16, U18 ja U20 parim kergejõustikuklubi 2019

23.11.2019

Reedel, 22. novembril, toimus Sõle spordikeskuses galaõhtu ,,Eesti Kergejõustikuauhinnad 2019”, kus kuulutati välja möödunud aasta parimad sportlased, treenerid ja spordiklubid. Aasta kergejõustiklasteks valiti meestest Magnus Kirt ja naistest Ksenija Balta.

U16 aasta kergejõustiklaseks valiti neidudest Audentese spordiklubi kõrgushüppaja Elisabeth Pihela, kes viis sel suvel isikliku rekordi 1.85-ni. Pihela treeneritena said aasta treener 2019 tiitli ka Heiko Väät ja Sven Andresoo. 

Rohkete sportlike saavutuste ja elamuste eest tänas Eesti Kergejõustikuliit ka Richard Pulsti, kes lõpetas tänavu enda karjääri tippsportlasena.

Kollektiivselt jäi Audentese spordiklubil seljataha väga edukas kergejõustiku hooaeg. Aktiivsed sportlased ja vägevad sooritused tagasid esikoha nii U16, U18 ja U20 vanuseklasside punktitabelis, kusjuures viimases kategoorias said punkte 37 spordiklubi ning teist kohta edestati enam kui kahekordselt. Esikolme hulka tuldi veel täiskasvanute ning U23 arvestuses.

Palju õnne sportlastele, treeneritele ja kollektiivile!

 

Vaatan vanuseklasside punktitabeleid!

Jalus