fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI UUDISKIRI

Audentese spordiklubis treenib rohkem kui 2000 last ja noort

22.10.2020

Audentese spordiklubi noortespordi üksus koondab enda alla rohkelt spordihuvilisi: sel sügisel on treeningutele registreeritud juba üle 2000 lapse ja noore. Meil saab harrastada kaheksat ala: akrobaatikat, judot, kergejõustikku, korvpalli, moodsat viievõistlust, orienteerumist, tennist ja ujumist. Peale selle toimuvad 4–7-aastastele mudilastele üldkehalise ettevalmistuse treeningud, kus tutvutakse lõbusate tegevuste käigus nii kergejõustiku, akrobaatika kui ka pallimängudega.

Audentese spordiklubi treeningud toimuvad peamiselt Audentese spordikeskuses ja selle lähiümbruses, kuid mõne spordiala treeningpaigad asuvad mujal Tallinnas. Toimetame näiteks ka Mustamäe Elamuste Keskuses, Õismäe Vaba Aja Keskuses, Lasnamäe kergejõustikuhallis, Decora judosaalis, Erika võimlas, Kristiine spordimajas, Inglise kolledžis ja veel mitmes väiksemas kohas.

Paljud sportlased treenivad ka võistlusspordi tasemel ja esindavad Audentese spordiklubi nii piirkondlikel võistlustel, Eesti meistrivõistlustel kui ka rahvusvahelistel võistlustel.

Kuigi kevadine ettevalmistusperiood oli sel korral keeruline ja eriline, kujunes tänavune suvi Audentese spordiklubile väga edukaks:

  • arvukalt medaleid noppisid meie kergejõustiklased, kes võitsid noorte vanuseklassides 34 Eesti meistritiitlit (loe lähemalt);
  • ujumisdistantsidel näitas väga head minekut Karolin Victoria Kotsar, kes kogus Eesti meistrivõistlustelt lausa kaheksa esikohta (loe lähemalt);
  • Marie Annette Sepp ja Helena Stina Svilberg osalesid 3 × 3 FIBA noorte festivalil ning võitsid sealsel turniiril hõbemedalid (loe lähemalt).

Kui ka Sinu laps soovib mõnd noortespordi eriala proovida, siis saab ta treeningurühmaga liituda kogu aasta vältel. Trenni registreerimine toimub kliendikeskkonnas, kus on näha info kõigi treeningurühmade kohta. Lisainfot saad meilt kirjutades [email protected] või helistades telefonil 699 6580.

Jalus