fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI UUDISKIRI

Audentese territooriumil on üle 200 parkimiskoha

22.10.2020

Viimaste aastate küsitlused näitavad, et 70% meie spordiklubi fitnessiüksuse klientidest tulevad trenni autoga. Peale selle treenib Audentese spordikeskuses umbes 2000 last ja noort, keda sageli tuuakse trenni või kellele tullakse järele samuti autoga.

2018. aasta septembris rajasime koolisöökla taha, vana jalgpalliväljaku asemele täiendava parkimisala. Kui päevasel ajal kasutavad seda parklat eelkõige Audentese töötajad, kes varem parkisid suure koolimaja ette, siis õhtusel ajal saavad sinna auto jätta kliendid. Tänu sellele lisaparklale on vabu parkimiskohti ka spordikeskuse ja suure koolimaja ees palju rohkem. Meil on hea meel, et kliendid on seda märganud ja et paremad parkimisvõimalused kajastuvad ka rahuloluküsitluse tulemustes.

Spordiklubisse trenni tulles või last trennist oodates saad oma auto Audentese territooriumil tasuta parkida

  • ujula kõrvale (40 kohta)*;
  • suure koolimaja ette (57 kohta)*;
  • staadioni kõrvale (30 kohta);
  • õpilaskodu taha (24 kohta);
  • koolisöökla ja väikese koolimaja juurde (30 kohta) või
  • koolisöökla taha (30 kohta).

Kokku on meie territooriumil parkimiskohti üle 200. Seejuures oleneb iga konkreetse parkla täituvus kellaajast:

  • päeval leiad autole hõlpsalt koha Tondi tänava poolsetes parklates;
  • õhtuti on piisavalt lisaruumi meie teistel parkimisaladel.

Palun leia parkimiskoht ka pikema peatuse ajaks (näiteks kui ootad last autos), sest vahekäigus seisev sõiduk muudab lastele parklas liikumise ohtlikuks.

*NB! Tondi tänava poolsetes Audentese parklates võid parkida kolm tundi tasuta juhul, kui kasutad parkimiskella. Kui Sul parkimiskella ei ole, siis saad saabumisaja fikseerida spordikeskuse fuajee parkimisautomaadis. Parklaid haldab EuroPark.

Palun järgi kindlasti üldisi parkimisreegleid ja -viitasid. Parkimine on lubatud vaid selleks ette nähtud kohtadel. Juhile, kes pargib sõiduki reeglitevastaselt, kellata või ajalimiiti ületades, määrab EuroPark trahvi. Liiklejaid segav sõiduk teisaldatakse.

Vaatan parkimiskohti kaardilt

Jalus