fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Audentese ujujad võitsid Baltimaade meistrivõistlustel medaleid

27.03.2018

Lõppenud nädalavahetusel toimusid Leedus Kaunases Baltimaade meistrivõistlused ujumises. Eesti koondise ridades startisid ka mitmed Audentese ujujad, kes võitsid ka mitmeid medaleid. 

Meie edukaim oli Cevin Anders Siim, kes krooniti 200 m liblikujumises Baltimaade meistriks ajaga 2.09,23. Andri Aedma naases Kaunasest kahe medaliga võites hõbeda 200 m vabaltujumises ning pronksi poole lühemal distantsil vastavalt aegadega 1.53,20 ja 51.29. Mõlemal distantsil ujus Aedma isikliku rekordi ning ületas ka augustikuus toimuvate Euroopa meistrivõistluste B-normatiivi.

Suurepäraselt esines ka Marko-Matteus Langel, kes oli mitmel korral väga lähedal medalile. 100 m vabaltujumises täitis noormees ka Euroopa meistrivõistluste B-normatiivi. Meeste 4×100 m vabaltujumise teatenelik koosnes lausa kolmest Audentese ujujat – Siim, Aedma, Langel – ning enda riiki nad alt ei vedanud. Mehed krooniti kindlalt Baltimaade meistriks.

Suure medalisaagiga naaseb Kaunasest Ilona Maide, kes võitis medaleid nii juunioride klassis kui ka absoluutklassis. Juunioride seas pälvis ta kolm individuaalset hõbemedalit ning seda 100-200-400 meetri vabaltujumises. Absoluutklassis ujus ta ennast medalile 200- ja 400 m vabaltujumises pälvides pronksmedali. Lisaks aitas ta juunioride teateneliku 4×100 m vabaltujumises pronksmedalile ning naised samal alal Baltimaade meistriteks.

Juunioride vanuseklassis endast kaks aastat vanematega ujunud Gregory Kask oli samuti heas hoos. Ta saavutas pronksmedalid 400 m vabalt- ja kompleksujumises. Absoluutklassis ei olnud ka medal väga kaugel, sest 400 m kompleksujumises saavutas ta tubli neljanda koha.

 

Jalus