fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Audentesel on nüüd uudne koolimärkmik

18.10.2019

Septembris said meie kooli 4.–9. klassi õpilased ja õpetajad endale uutmoodi koolimärkmiku. Seni kasutusel olnud õpilaspäevik asendati loova märkmikuga, mis toetab õpilase eneseanalüüsi ja enesejuhtimist, aitab aru saada tunnetest ning õpetab nendega toime tulema.

Igale kuule kalendris eelneb planeerimisleht, kus õpilane saab luua ülevaate eesolevatest üritustest ja ülesannetest ning seada prioriteete. Kalendrilehtede ülaääres on lausekatked ja tuntud inimeste tsitaadid, mis pakuvad ainet mõtisklemiseks.

Märkmikus on leheküljed, kuhu õpilane võib kirja panna oma lemmikmuusikud ja -lood, meeldejäävamad filmid ja raamatud ning sõprade sünnipäevad. Õpilasele jagatakse infot ka nutimaailmast eemalviibimise kasulikkuse kohta.

Veel aitab koolimärkmik õpilasel aru saada, kas tema mõtteviis on avatud ja arengule orienteeritud või kinnistunud. Avatud mõtteviisiga inimene soovib õppida ja tõenäoliselt areneb, kinnistunud mõtteviisiga inimene ei pruugi kogu enda potentsiaali ära kasutada

Eneseanalüüsi lehekülgedel saab õpilane kirja panna, mis teeb teda õnnelikuks ja mis aitab tal vihaga toime tulla.

Õpilasel on võimalik spetsiaalsel leheküljel harjutada minasõnumite moodustamist ehk seda, kuidas edastada teavet enda tunnete, mõtete ja vajaduste kohta ilma teisele poolele hinnangut andmata.

Igal trimestril jagab kool loovatele märkmikukasutajatele auhindu, millele kandideerimiseks tuleb õpilasel esitada oma märkmiku vabalt valitud lehekülg klassijuhatajale. Kõigil õpilastel on ühtlasi võimalus teha ettepanekuid järgmise aasta märkmiku kujundamiseks.

Jalus