fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekooli uudiskiri

Avame uuel õppeaastal kolm esimest klassi

10.05.2016

Avame kolm esimest klassi_370x240Vastuvõtt 2016/2017. õppeaasta esimesse klassi on lõppenud.

Koolivalmiduse hindamisel toimus vestlus, kus meie algkooli õpetaja rääkis lapsega individuaalselt. Järgnes rühmatöö, kus lapsed täitsid koos mitmesuguseid ülesandeid.

Lapsevanematel oli samal ajal võimalus osaleda infotunnis, kus erakooli direktor Ahto Orav ja algkooli õppejuht Karin Pae andsid ülevaate Audentese pakutavatest õpilase arendamise võimalustest. Selgitati, miks peame oluliseks õppijakeskset keskkonda ja mitmekülgset õpet. Lisaks tutvustasid direktor ning algkooli õppejuht meie kooli põhimõtet, et keha ja vaimu vahel peab valitsema tasakaal.

Vastuvõtu teise etapina toimus perevestlus, kus lapse ja tema vanematega suhtlesid algkooli õppejuht ning koolipsühholoog. Räägiti juba täpsemalt konkreetse pere ja kooli koostööst.

Oleme veendunud, et lapse arengu põhikeskkond on kodu ja sealsed pereväärtused. Kooli ülesanne on olla perele toetav partner. Seepärast saame ainult koostöös lapsevanematega tagada, et meie õpilastest arenevad iseseisvalt mõtlevad, algatus- ja koostöövõimelised, loovad, avatud ning positiivse ellusuhtumisega inimesed.

Meil on hea meel, et tänavu esitati rekordarv vastuvõtuavaldusi. See on tunnustus hästi tehtud tööle. Koolivalmiduse vestlusel osalesid nii meie lastekooli õpilased kui ka lapsed teistest eelkoolidest ja lasteaedadest.

Järgmisel õppeaastal avame kolm esimest klassi. Ligi pooled sügisel alustavatest õpilastest on lastekooli vilistlased. Nemad jätkavad õpinguid juba tuttavas majas, mis on sügisel taas täis kooliteed alustavate laste naeru ja uudishimu.

Jalus