fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Avame uuel õppeaastal kolm esimest klassi

07.06.2017

Vastuvõtt 2017/2018. õppeaasta esimesse klassi on lõpusirgel: koolivalmidusvestlused lastega on toimunud ja vanemad sõlmivad koostöölepinguid.

Koolivalmidusvestlusel osalesid nii meie lastekooli õpilased kui ka lapsed teistest eelkoolidest ja lasteaedadest. Kuna ka tänavu esitati vastuvõtuavaldusi arvukalt, avame sügisel kolm esimest klassi.

Koolivalmidusvestlusel rääkis meie algkooli õpetaja lapsega individuaalselt. Järgnesid iseseisev töö ja rühmatöö, kus lapsed täitsid koos mitmesuguseid ülesandeid.

Lapsevanematel oli samal ajal võimalus osaleda infotunnis, kus erakooli direktor Ahto Orav ja algkooli õppejuht Karin Pae andsid ülevaate Audentese mitmekülgsetest õpilase arendamise võimalustest. Selgitati, miks peame oluliseks õppijakeskset kooli ja mitmekülgset õpet. Lisaks tutvustasid direktor ning algkooli õppejuht meie kooli põhimõtet, et keha ja vaimu vahel peab valitsema tasakaal.

Vastuvõtu teise etapina toimus perevestlus, kus lapse ja tema vanematega suhtlesid algkooli õppejuht ning koolipsühholoog. Räägiti juba täpsemalt konkreetse pere ja kooli koostööst.

Oleme veendunud, et lapse arengu põhikeskkond on kodu ja sealsed pereväärtused. Kooli ülesanne on olla perele toetav partner. Seepärast saame ainult koostöös lapsevanematega tagada, et meie õpilastest arenevad iseseisvalt mõtlevad, algatus- ja koostöövõimelised, loovad, avatud ning positiivse ellusuhtumisega inimesed.

Jalus