fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Avasime esialgse õuesõppe klassi

01.06.2015

21. mail jõudis lõpule õuesõppe klassi rajamise esimene etapp: väikese koolimaja ja õpilaskodu vahelisel alal avasime õueklassi, mille loomisel on arvestatud jätkusuutlikke põhimõtteid.

Esialgse õueklassi mööbel on valminud taaskasutatud materjalidest: istumispakud on saetud kooli territooriumil langetatud puudest ja nendele sobivad pehmed istumisalused on heegeldatud vanadest T-särkidest. Istumisalused valmistasid Audentese 20. aasta juubeli kingituseks käsitööõpetaja Anneli Mataloja juhendamisel 8.a ja 9.c klassi tütarlapsed. Õuesõppe klassi esimese tunni pidas geograafiaõpetaja Meelis Muuga 8.a klassiga.

Suvel jätkame õuesõppe klassi rajamist: teise etapi käigus valmib uue kooliaasta alguseks õuesõppe klassi paviljon.

Erakooli lastevanemate nõukogu ettepanekul on loodud õuesõppe klassi rajamise fond, kuhu võivad anda oma panuse kõik soovijad. Annetuse saate teha AS-i Audentes arvelduskontole EE092200221001197160, märkides selgituseks „õuesõppe klass“.

Õuesõppe klassi rajamise raha on kogunenud

  • algkooliõpilaste jõululaada annetustest,
  • lastevanematelt,
  • Archimedese sihtasutuse kaudu Erasmus+ projektist ja
  • Audentese 20. sünnipäeva annetustest.

Täname kõiki, kes on meid selle põneva klassiruumi rajamisel aidanud!

Jalus