fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Avatud tundide nädal õnnestus jällegi hästi

13.06.2023

8.–13. maini toimus teist korda sellel õppeaastal Audentese huvikeskuses avatud tundide nädal, mille jooksul võisid vanemad käia enda lapse ringitunnis. Nii said emad-isad tutvuda õpetajaga ning näha, kuidas laps huviringis toimetab ja mida põnevat seal tehakse.

Avatud tundide idee pärineb lapsevanematelt, kes möödunud õppeaasta lõpu rahuloluküsitluses teada andsid, et neil oleks põnev mõnel korral aastas huviringi tundides osaleda. See mõte tundus meile lihtsalt suurepärane ja seetõttu niisugust võimalust nüüd vanematele pakumegi.

Täname kõiki vanemaid, kes leidsid ka sel korral aja avatud tundides osaleda. Mõistame, et emadel-isadel ei olnud lihtne tööülesandeid ümber korraldada ja keset argipäeva koolimajja uudistama tulla.

Siinkohal jagame mõtteid ja arvamusi, mida vanemad pärast avatud tunnis osalemist meile saatsid.

 • Mul on väga hea meel, et vanematele antakse võimalus osaleda huviringis. Hea teada, kus laps iga nädal käib. Väga põnev oli vaadata, millega lapsed huviringis tegelevad, kuidas tund on üles ehitatud ja kuidas last huviringis toetatakse. Lastel on võimalus omandada huvitavaid teadmisi, aga lisaks ka arendada koos eakaaslastega oma suhtlemisoskust ning õppida meeskonnatööd ja probleemide lahendamist, mis on eluliselt väga olulised oskused. Imetlusväärne, kuidas juhendaja jõuab kõikide lasteni! Aitäh juhendajale ja meeskonnale, kes võimaluse andsid.
 • Puutööring on fantastiline! Väga armas õpetaja. Laps käib ringis heameelega. Ja ta juba ütles, et kindlasti osaleb ka järgmisel aastal. Suured tänud meie õpetajale. Ta on super.
 • Külastasin jalgratturi koolituse tundi: väga sõbralik atmosfäär oli ja abivalmis õpetaja. Lastele sai kõik ilusti seletatud, näidatud ning koos proovitud. Nagu tavaliselt elus ongi: mõni oskas paremini, mõnel teisel ei tulnud kohe nii hästi välja. Tore on see, et õpetaja pööraski nendele lastele rohkem tähelepanu, kes seda rohkem vajasid: lastele see on küll väga tähtis. Edu edaspidiseks!
 • Täname selle võimaluse eest. Osalesime tunnis terve perega ja olime tõesti positiivselt üllatunud. Näha oma last koolikeskkonnas toimetamas on silmi avav kogemus. Oli väga põnev jälgida, kui loovad ja vabad nad tegelikult on. Avatud tund annab võimaluse oma lapse üle uhkust tunda. Mulle tundus, et ka lastele läks meie osalemine väga korda. Nüüd oskan ka kodus küsida ja kaasa rääkida. Jõudu teile edaspidiseks. Kui võimalust pakutakse ja ajakava vähegi lubab, siis mina olen ka järgmisel korral kohal.
 • Laps palus, et ma tuleksin. Alguses olin isegi pahur, et pidin tööasjad ümber korraldama, aga pärast osalemist olin õnnelik, sest nägin oma last täiesti uues olukorras. Aitäh, et sellise võimaluse annate. Osalen järgmisel aastal kindlasti.
 • Saan nüüd suurepäraselt aru, miks mu laps neljapäeva ootab. Mina ootaksin ka!
 • Õpetajaks ikkagi sünnitakse, seda tööd ei ole võimalik selgeks õppida. Tänan kogu südamest oma lapse õpetajat ja kõiki teisi ringiõpetajaid, et nad pärast koolipäeva veel jaksavad lastega nii pühendunult tegeleda.
 • Avastasin enda jaoks veel ühe olulise aspekti huviringi kasulikkuse nimekirjas: laps saab seal osaleda koos muude klasside õpilastega ja see on hoopis teistsugune kogemus kui klassikaaslastega suhtlemine.
 • Elamus oli fantastiline! Kõige rohkem üllatas mind see, kui vabalt õpetaja toimetas: teda justkui üldse ei häirinud, et lapsevanemate silmapaarid teda jälgisid. Tema toimetas ja ajas südamega oma huviringi asja. Ma ei tea, kas mina nii suudaksin.
 • Osalesin avatud tunnis ka esimesel poolaastal. Endiselt liigutab mind, kuidas õpetaja loob siin ja praegu iga õpilasega kontakti.
 • Huvikeskuses töötavad profid ja oma tööd armastavad õpetajad, sest vastasel korral ei lubaks keegi lapsevanemaid oma tundi. Suur tänu.
 • Aitäh, et loote sellise võimaluse. Mul on ainult üks väike nurin: huviringi tund sai liiga kiiresti läbi.
 • Oli põnev näha, kuidas klassiruumis toimub lapse ja õpetaja vahel kitarritund. Veel rohkem üks ühele õpet ei ole võimalik anda. Tänan kooliperet, et sain seda näha.
 • Kordan sama mõtet, mille ütlesin välja pärast esimesel poolaastal külastatud avatud tundi: avatud tundide nädalast võiks saada traditsioon.

Täname avatud tundides osalenud vanemaid heade soovide ja mõtete eest. Teie tagasiside innustab meid ja annab kinnitust, et oleme õigel teel.

Kohtume taas uue õppeaasta avatud tundides!

Jalus