fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Avaveeujumise seeriavõistluse viimased etapid Võrus ja Elvas

18.08.2020

Möödunud laupäeval ja pühapäeval toimusid avaveeujumise seeriavõistluse viimased kaks etappi Võrus ja Elvas. Mõlemast etapist võtsid osa ka Audentese spordiklubi noorujujad.

Võrus toimunud Georg Otsa mälestusvõistlusel saavutas pikal distantsil üldarvestuse III koha Tristan Tammis, M14+ vanuseklassis andis aeg 26.20,05 talle II koha. Karolin Victoria Kotsar võidutses sama vanuseklassi neidude seas 26.46,26ga ning hästi ujus ka meie spordiklubi treener Nonna Sarana, kes oli N50+ vanuseklassis teine resultaadiga 40.10,73.


Seeriavõistlus finaal toimus järgmisel päeval Verevi järvel, Elvas, kus starti asus rohkem kui 200 ujujat ning põhidistantsiks oli 2 kilomeetrit.

Finaaletapil saavutas Karolin Victoria Kotsar I koha 14–16-aastaste tüdrukute seas kui ka naiste koondarvestuses, kus ta edastas ajaga 23,16 kõik konkurendid. 14–16-aastaste poiste seas saavutas Tristan Tammis II koha ja meeste seas neljanda koha ajaga 22,01. Naiste 50–59 vanuseklassis saavutas Nonna Sarana III koha, läbides distantsi 33,18 minutiga.

Kõigi avaveeujumise etappide koondarvestuse edukaim naine oli samuti Kotsar, kes viis koju ka seeriavõistluse võidukarika. Poiste vanuseklassi koondarvestuses saavutas Tammis I koha ning Tristan Tsopp III koha.

Võru etapi tulemused

Elva finaaletapi tulemused

Jalus