fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

lastekooli uudiskiri

Beebikooli õppeaasta on olnud tegus

16.05.2018

Meil on väga hea meel, et sellel õppeaastal on osalenud beebikooli tundides keskmiselt 70 beebit nädalas. Kõige noorem neist saab peagi kolmekuuseks ja kõige vanem sai just kaheaastaseks.

Õppeaasta jooksul on tundides lauldud, mängitud ja võimeldud, harjutatud haaramist, roomamist ja kõndimist ning nii mõnigi laps on just beebikoolis kukerpallitamise selgeks õppinud. Lapsed on rõõmustanud meid oma vahva kunstiga: koos ema või isaga maaliti jaanuaris käte ja jalgade abil lund ning talvetunnet, samuti vooliti plastiliinist lumepalle. Veebruaris kleepisid lapsed Eesti 100. sünnipäeva auks kauneid paberist rukkililli. Maikuus jagasime rõõmu värvilisest kevadest, rebides ja kleepides kirevaid pabereid, ning maalisime suveootust.

Teisel poolaastal oleme suurendanud ka vanemate teadlikkust, korraldades neile mitmesugustel teemadel vestlusringe. Jutuajamisi on juhtinud meie beebikooli õpetaja ja imetamisnõustaja Jana Kima.

Vestlusringi teemasid valides lähtume perede vajadustest, muredest ja ootustest. Käsitletud teemade valik on olnud väga lai: „Ema ja lapse mikrofloora“, „Imiku uni. Unevajadus ja -harjumused. Ema uni“, „Lapse isiksuse ja tundemaailma areng. Lapse tujud, nutu- ja jonnihood“ ning „Kooselu imiku ja väikelapsega. Lapse koostöö- ning õppimisvõime areng. Laps ja jonn“. Põnevate teemadega vestlusringe jätkame kindlasti ka järgmisel beebikooli aastal.

Täname vanemaid, kes rahuloluküsitlusele vastates on jaganud meiega ideid, kuidas saaksime beebikoolis osalemist perele veel õdusamaks muuta.

Juba sellel õppeaastal toimus beebikoolis oluline uuendus: meil on nüüd oma väike ruum, kus vanem saab lapsel mähkmeid vahetada ja teda mugavalt imetada. Teise uuendusena korraldasime aprillikuus beebikooli vanematele beebikooli ja kaheaastaste rühma tutvumistunnid, kus rääkisime järgmise õppeaasta võimalustest. Beebikooli õpetaja Marina Lokk selgitas, mille poolest õppetöö nendes kahes vanuserühmas erineb, tõi arendavate ja põnevate tunnitegevuste näiteid, korraldas näidistunni ning vastas õppetööd puudutavatele küsimustele.

Ootame sügisel kõiki väikseid lapsi taas beebikooli, kaheaastaseid aga juba mudilaskooli tundidesse.

Jalus