fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Beebikooli õppeaasta

16.05.2022

Kui vaadata tagasi lõppevale õppeaastale, siis oli see beebikoolile kahtlemata täiesti erinev kõigist senistest. Kohe kooliaasta algusest kehtis valitsuse korraldus kanda avalikes siseruumides maski, et vähendada nakkusohtu. Kõik beebikooli vanemad käitusid vastutustundlikult, tänu millele saime ohutult jätkata tavapärast õppetööd.

Novembrikuu tõi kaasa aga uued korraldused ja beebikoolis said edaspidi osaleda ainult need vanemad, kes olid vaktsineerimiskuuri läbinud või viimase 180 päeva jooksul COVID-19 läbi põdenud. See oli keeruline olukord nii peredele kui ka koolile. Täname vanemaid mõistva suhtumise eest.

On suur rõõm, et siis, kui piirangud läbi said ja kõik vanemad võisid koos lastega tunnis osaleda, tulid paljud pered beebikooli tagasi.

Suur osa meie beebikooli tundidest on olnud seotud kunstiga. Pisematele on see eeskätt sensoorne mäng kogu kehaga. Suuremad lapsed, kes on teisel eluaastal liikunud kritselduste perioodi, eelistavad juba kasutada näiteks kriiti, pintslit või muud abivahendit. Nendega oleme maalinud suurte maalripintslitega ning pigistanud ja tilgutanud päikesekollast värvi peenikese tilaga pudelitest. Samuti oleme kasutanud erinevaid tasapindu, et avardada lapse kehalist kogemust: oleme pannud pabereid sirgeldamiseks ka seintele ja isegi laua alla.

Suuremate laste puhul on sellistes ühistegemistes ka sotsiaalne pool. Nad suhtlevad kritseldades ja kriite vahetades omavahel, panevad üksteist tähele ning püüavad kaaslasi jäljendada ja kõrvuti tegutseda. Meil on olnud väga lõbus!

Uusi teadmisi ja oskusi on aasta jooksul omandanud ka beebikooli lapsevanemad, kellele korraldasime pärast piirangute lõppu koolimajas vestlusringe. Jutuajamisi juhtis ning vanemaid toetas meie beebikooli õpetaja ja imetamisnõustaja Jana Kima.

Maikuu lõpus ja juunikuu alguses võtame beebikooli õppeaasta kokku ning soovime kõigile kosutavat suvepuhkust. Sügisel ootame kõige väiksemaid taas beebikooli ja kaheaastaseid juba mudilaskooli tundidesse.

Jalus