fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

lastekool

Beebikooli tutvumispäev kolmapäeval, 6. septembril ja reedel, 8. septembril

04.09.2017

Kutsume kõiki emasid ja isasid koos beebidega Audentese beebikooli tutvumispäevale.

Kolmapäeval, 6. septembril

  • kell 11.45–12.30 tund lastele vanuses 5–7 kuud;
  • kell 12.45–13.30 tund lastele vanuses 2–4 kuud.

Laulame, hellitame ja kallistame ning mängime ja keskendume võimlemisharjutustele, mis toetavad lapse eakohaseid liikumispüüdeid: peahoidmist, keeramist, pööramist ja roomamist. Tunnid viib läbi beebikooli õpetaja ning imetamise nõustaja Jana Kima.

Reedel, 8. septembril

  • kell 9.30–10.30 mängutund lastele vanuses 16–19 kuud;
  • kell 10.45–11.45 mängutund lastele vanuses 19–23 kuud.

Laulame ja mängime arendavaid mänge. Teeme erinevaid liikumisharjutusi, mis arendavad lapse tasakaalu, koordinatsiooni ja motoorikat. Avastame iseennast ja ümbrust rütmide ning helide kaudu. Tunnid viib läbi beebikooli õpetaja Marina Lokk.

Tutvumispäev toimub väikeses koolimajas, kuhu on mugav vankriga tulla Tondi tänava poolsest klaasuksest. Meil saab tasuta parkida vaid mõne sammu kaugusel sissepääsust. Palume riietuda mugavalt, et saaksite mõnusalt lapsega koos põrandal istuda ning kaasa võtta tekk või lina, mille peal on hea pikutada.

Osalemine on tasuta ja ilma eelregistreerimiseta.

Lisainfo e-posti aadressil [email protected] või telefonil 699 6501.

Jalus