fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Beebikooli vestlusring 13. ja 20. novembril

12.11.2018

Kutsume kõiki emasid ja isasid koos beebidega Audentese beebikooli vestlusringidesse. Oodatud on ka need, kes meie beebikoolis ei käi. Tulge kuulama ja kaasa mõtlema!

Seekord on vestlusringi teemaks „Mudilase imetamine. Rinnast võõrdumine ja võõrutamine”. Loeng koosneb kahest osast:

  • I osa – teisipäeval, 13. novembril kell 16.15–17.45;
  • II osa – teisipäeval, 20. novembril kell 16.15–17.45.

Vestlusringides peatume selle eluetapiga seotud olulistel küsimustel:

  • kui kaua võiks laps rinda saada ja millal on õige aeg lõpetamiseks;
  • rinnapiima ja imetamissuhte tähendus lapsele;
  • kuidas mõjub pikem imetamine emale;
  • lahendused tavalisteks ja erilisteks olukordadeks;
  • teekond imetamise lõpu poole.

Soovitame vestlusringis osaleda mõlemal korral, sest see annab võimaluse teisel korral teemaga sujuvamalt edasi minna, jättes aega arutlemiseks ja küsimustele vastamiseks.

Vestlusring toimub beebikooli saalis, kuhu on mugav vankriga tulla Tondi tänava poolsest klaasuksest. Trepile pannakse 10 minutit enne vestlusringi algust kaldtee. Meil saab tasuta parkida vaid mõne sammu kaugusel sissepääsust. Palume riietuda mugavalt, et saaksite mõnusalt lapsega koos põrandal istuda.

Vestlust juhib ja küsimusi ootab beebikooli õpetaja ning imetamise nõustaja Jana Kima.

Vestlusringid toimuvad koostöös Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühinguga ning neid rahastavad Hasartmängumaksu nõukogu ja Sotsiaalministeerium.

Palume Teil teatada oma osalemisest hiljemalt 20. novembri hommikul e-posti aadressil [email protected]. Osalemine maksab perele 5 eurot.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil [email protected] või telefonil 699 6501.

Emade vestlusringide ja individuaalse nõustamise jätkumist saab toetada Swedbanki annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata”.

Jalus