fbpx
Otsi
 

Uudised

lastekool

Beebikooli vestlusring 20. märtsil

14.03.2018

Kutsume kõiki emasid ja isasid koos beebidega Audentese beebikooli vestlusringidesse. Oodatud on ka need, kes meie beebikoolis ei käi. Tulge kuulama ja kaasa mõtlema!

Räägime järgmisel teemal:

  • Teisipäeval, 20. märtsil kell 16.00–18.00 „Ema ja lapse mikrofloora”

Vestlusringis peatume järgmistel teemadel: imiku seedimismured, allergiad, väikelapse külmetushaigused jm. Räägime immuunsüsteemi arengust ja selle mõjust lapse edasisele tervisele. Kuidas seda mõjutab rinnapiim ja ema toit. Kuidas last aidata?

Vestlusring toimub beebikooli saalis, kuhu on mugav vankriga tulla Tondi tänava poolsest klaasuksest. Trepile pannakse 10 minutit enne vestlusringi algust kaldtee. Meil saab tasuta parkida vaid mõne sammu kaugusel sissepääsust. Palume riietuda mugavalt, et saaksite mõnusalt lapsega koos põrandal istuda.

Vestlust juhib ja küsimusi ootab beebikooli õpetaja ning imetamise nõustaja Jana Kima.

Vestlusringid toimuvad koostöös Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühinguga ning neid rahastavad Hasartmängumaksu nõukogu ja Sotsiaalministeerium.

Palume Teil teatada oma osalemisest hiljemalt 20. märtsi hommikul e-posti aadressil lastekool@audentes.ee. Osalemine maksab perele 5 eurot.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil lastekool@audentes.ee või telefonil 699 6501.

Emade vestlusringide ja individuaalse nõustamise jätkumist saab toetada Swedbanki annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata”.

Jalus