fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Beebikooli vestlusring 27. aprillil

20.04.2022

Ootame beebikooli vanemaid koos beebidega vestlusringi.

Vestlusringi teemaks on „Ema ja lapse mikrofloora. Immuunsüsteemi areng, toit ja tervis”.

  • Vestlusring toimub kolmapäeval, 27. aprillil kell 10.00–12.00.

Vestlusringis peatume järgmistel teemadel: imiku seedimismured, allergiad, nahaprobleemid, väikelapse külmetushaigused jm. Räägime immuunsüsteemi arengust ja selle mõjust lapse edasisele tervisele. Kuidas muresid märgata ja lahendada? Kuidas last aidata?

Vestlusring toimub Audentese väikese koolimaja beebikooli saalis (Tondi 84/3). Sissepääs Tondi tänava poolsest klaasuksest. Trepile pannakse 10 minutit enne vestlusringi algust kaldtee. Autoga tulles saab tasuta parkida vaid mõnekümne sammu kaugusel sissepääsust.

Vaatan lisainfot asukoha ja parkimise kohta kaardilt.

Vestlusringi on oodatud ainult terved lapsed ja vanemad, nii hoiame üksteist ja püsime terved. Riietuda mugavalt, et saaks mõnusalt koos lapsega põrandal istuda.

Vestlust juhib ja küsimusi ootab beebikooli õpetaja ning imetamise nõustaja Jana Kima.

Palume teatada oma osalemisest hiljemalt 26. aprillil e-posti aadressil [email protected]. Osalemine maksab perele 10 eurot. Tasumine kohapeal sularahas.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil [email protected].

Tule kuulama ja kaasa mõtlema!

Jalus