fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Beebikooli vestlusring 8. ja 20. oktoobril

02.10.2020

Ootame beebikooli vanemaid koos beebidega vestlusringi.

Vestlusringi teemaks on „Lisatoit rinnalapsele. Millal, kuidas ja mida pakkuda? Kuidas muresid märgata ja lahendada?”.

Valida on kahe erineva vestlusringi päeva vahel:

  • neljapäeval, 8. oktoobril kell 16.30–18.30
  • teisipäeval, 20. oktoobril kell 16.30–18.30

Vestlusring toimub Audentese väikese koolimaja beebikooli saalis (Tondi 84/3). Sissepääs Tondi tänava poolsest klaasuksest. Trepile pannakse 10 minutit enne vestlusringi algust kaldtee. Autoga tulles saab tasuta parkida vaid mõnekümne sammu kaugusel sissepääsust.

Vaatan lisainfot asukoha ja parkimise kohta kaardilt.

Vestlusringi on oodatud ainult terved lapsed ja vanemad, nii hoiame üksteist ja püsime terved. Riietuda mugavalt, et saaks mõnusalt koos lapsega põrandal istuda.

Vestlust juhib ja küsimusi ootab beebikooli õpetaja ning imetamise nõustaja Jana Kima.

Palume teatada oma osalemisest hiljemalt 18. oktoobril kodulehe registreerimisvormi kaudu. Osalemine maksab perele 5 eurot. Tasumine kohapeal sularahas.

Vestlusringid toimuvad koostöös Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühinguga ning neid rahastavad Hasartmängumaksu nõukogu ja Sotsiaalministeerium.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil [email protected] või telefonil 699 6501.

Emade vestlusringide ja individuaalse nõustamise jätkumist saab toetada Swedbanki annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata”.

Tule kuulama ja kaasa mõtlema!

Jalus