fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekool

Beebikooli vestlusring teisipäeval, 18. novembril

11.11.2014

Vestlusring 18.11.2014Kutsume kõiki emasid koos beebidega Audentese beebikooli vestlusringidesse. Oodatud on ka need, kes meie beebikoolis ei käi.

Räägime järgmisel teemal:
•    teisipäeval, 18. novembril kell 10 „Lisatoit rinnalapsele. Millal, mida ja kuidas pakkuda”;

Vestlusring toimub Audentese mängutoas, millel on eraldi sissepääs Tondi tänava poolselt küljelt. Meil saab tasuta parkida vaid mõne sammu kaugusel mängutoa uksest. Mängutuppa on lihtne tulla ka vankriga: trepile pannakse kümme minutit enne vestlusringi algust kaldtee. Palume riietuda mugavalt, et saaksite mõnusalt lapsega koos põrandal istuda.

Vestlust juhib ja küsimusi ootab beebikooli õpetaja ning imetamise nõustaja Jana Kima.
Vestlusringid toimuvad koostöös Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühinguga ning neid rahastavad Hasartmängumaksu nõukogu ning Sotsiaalministeerium.

Osalustasu perele on 3 eurot.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil [email protected] või telefonil 699 6503.

Emade vestlusringide ja individuaalse nõustamise jätkumist saab toetada Swedbanki annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata”.

Jalus