fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekool

Beebikooli vestlusring teisipäeval, 31. märtsil

25.03.2015

Audentes_7744_AndresRaudjalgBeebikooli vestlusring teisipäeval, 31. märtsil

Kutsume kõiki emasid koos beebidega Audentese beebikooli vestlusringidesse. Oodatud on ka need, kes meie beebikoolis ei käi.

Räägime järgmisel teemal:

  • teisipäeval, 31. märtsil kell 10.00–12.00 „Imiku uni. Une- ja söömisrütmid. Uneharjumused. Uinumine ja ärkamine. Murede lahendamine.”

Vestlusring toimub mängutoas, millel on eraldi sissepääs Tondi tänava poolselt küljelt. Meil saab tasuta parkida vaid mõne sammu kaugusel mängutoa uksest. Mängutuppa on lihtne tulla ka vankriga: trepile pannakse kümme minutit enne vestlusringi algust kaldtee. Palume riietuda mugavalt, et saaksite mõnusalt lapsega koos põrandal istuda.

Vestlust juhib ja küsimusi ootab beebikooli õpetaja ning imetamise nõustaja Jana Kima.

Vestlusringid toimuvad koostöös Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühinguga ning rahastavad Hasartmängumaksu nõukogu ning Sotsiaalministeerium.

Osalustasu perele on 3 eurot.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil [email protected] või telefonil 699 6503.

Emade vestlusringide ja individuaalse nõustamise jätkumist saab toetada Swedbanki annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata”.

Ma armastan aidata

Jalus