fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Beebikoolil on olnud tore aasta

10.05.2019

Meil on väga hea meel, et sellel õppeaastal saime avada lausa kaheksa rühma eri vanuses beebidele. Kõige noorem neist saab peagi kolmekuuseks ja kõige vanem on kaheaastane.

Mõnusad tegevused lastele
Õppeaasta jooksul on meie väiksed õpilased tundides laulnud, mänginud ja võimelnud, harjutanud haaramist, roomamist ja kõndimist ning nii mõnigi neist on just beebikoolis jooksmise selgeks õppinud.

Lapsed on rõõmustanud meid oma vahva kunstiga: koos ema või isaga maalisid nad oktoobris traditsioonilise helkurinädala raames ülekäigurada, aga ka värvilist ja tuulist sügist. Detsembris oodati väga lund, et kogeda koos perega seda esimest talvetunnet. Lapsed maalisid käte ja jalgadega lund ning rebisid ja rullisid paberist lumepalle, -helbeid ja -ribasid – nii jäi paberile tõeline talverõõm. Vooliti veel soolataignast lumekujukesi ja kaunistati käbikuuske lumepallidega. Aprilli- ja maikuus maalisid lapsed koos vanematega kevadvärve, segades nendesse ka suveootust.

Vajalikud vestlusringid vanematele
Kogu õppeaasta vältel oleme suurendanud ka vanemate teadlikkust, korraldades neile vestlusringe. Jutuajamisi on juhtinud meie beebikooli õpetaja ja imetamisnõustaja Jana Kima.

Perede vajadustest, muredest ja ootustest lähtuv vestlusringide teemavalik on olnud väga lai:

  • „Mudilase imetamine. Rinnast võõrdumine ja võõrutamine“;
  • „Lisatoit rinnalapsele. Millal, kuidas ja mida pakkuda? Kuidas muresid märgata ja lahendada?“;
  • „Ema ja lapse mikrofloora“;
  • „Imiku uni. Unevajadus ja -harjumused. Ema uni. Murede lahendamine“;
  • „Beebi ja väikelapse isiksuse ja tundemaailma areng. Lapse tujud, nutu- ja jonnihood“;
  • „Beebi ja väikelapse mõtlemis-, koostöö- ja õppimisvõime areng. Laps ja jonn. Kuidas last mõista ja teda koostööle suunata?“.

Põnevate vestlusringidega jätkame kindlasti ka järgmisel õppeaastal.

Töö jätkub
Täname vanemaid, kes rahuloluküsitlusele vastates on jaganud meiega ideid, kuidas saaksime beebikoolis osalemist perele veel õdusamaks muuta.

Ootame sügisel kõiki väikseid lapsi taas beebikooli, kaheaastaseid aga juba mudilaskooli tundidesse.

Jalus