fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

lastekooli uudiskiri

Beebikoolis õpivad nii beebi kui ka tema vanemad

14.12.2016

Audentese lastekool pakub mitmekülgset arenemis- ja õppimisvõimalust beebieast koolieani. Meie beebikoolis osalevad koos ema ja isaga ka päris pisikesed, alates kolmandast elukuust. Vanimad beebikooli õpilased on kaheaastased.

Tundides laulame, mängime, silitame ja võimleme. Beebid õpivad keerama-pöörama, avastavad käsi-jalgu ning harjutavad haaramist, roomamist ja kukerpallitamist.
Laste arendamise kõrval suurendame ka vanemate teadlikkust. Selleks korraldame mitmesugustel teemadel vestlusringe. Esimese poolaasta vestlusi juhtis meie beebikooli õpetaja ja imetamisnõustaja Jana Kima, kes vastas ka vanemate küsimustele.

Vestlusringide teemasid valides oleme lähtunud eelkõige perede vajadustest, muredest ja ootustest. Käsitletud teemade valik on olnud väga lai: „Mudilase imetamine ja rinnast loobumine“, „Lisatoit rinnalapsele. Millal, kuidas ja mida pakkuda“ ning „Imiku uni. Unevajadus ja -harjumused. Uinumine ja ärkamine. Ema uni. Murede lahendamine“.

Beebikooli vestlusringidega jätkame uuel aastal. Oodatud on kõik, kellele eelmainitud temaatika huvi pakub.

Jalus