fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

lastekooli uudiskiri

Beebikoolis õpivad nii beebi kui ka tema vanemad

04.12.2017

Audentese lastekool pakub mitmekülgset arenemis- ja õppimisvõimalust beebieast koolieani. Meie beebikoolis osalevad koos ema ja isaga päris pisikesed ehk lapsed alates kolmandast elukuust. Vanimad beebikooli õpilased on juba kaheaastased.

Tundides laulame, mängime, silitame ja võimleme. Beebid õpivad keerama-pöörama, avastavad käsi-jalgu ning harjutavad haaramist, roomamist, kukerpallitamist ja kõndimist. Aeg-ajalt tehakse isegi beebikunsti. See on imeline aeg, mille laps ja vanem pühendavad teineteisele.

Meil on heameel, et sellel aastal osaleb beebikooli tundides rekordarv lapsi: üle 70. Täname usalduse eest!

Laste arendamise kõrval suurendame ka vanemate teadlikkust, korraldades neile mitmesugustel teemadel vestlusringe. Vestlusi juhib meie beebikooli õpetaja ja imetamisnõustaja Jana Kima, kes vastab ka vanemate küsimustele.

Vestlusringide teemasid valides oleme lähtunud perede vajadustest, muredest ja ootustest. Käsitletud teemade valik on olnud väga lai: „Imiku toitmine sünnist 6. elukuuni“, „Lisatoit rinnalapsele. Millal, kuidas ja mida pakkuda?“, „Ema ja lapse mikrofloora“ ning „Mudilase imetamine. Rinnast võõrdumine ja võõrutamine“.

Põnevate teemadega jätkame beebikooli vestlusringides kindlasti ka uuel aastal.

Jalus